Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Ciom

Pages: 1 2 3 ... 13
1
M.Tournaments Board / Re: NWMC S2 | Round 3 | Swiss
« on: September 28, 2023, 09:43:15 pm »
playing 6v5 after begging the admins to force us to play on a random weekday, crazy how desperate some ppl are to cheat for wins in 2023 😂

Spoiler
[close]

what's next? we gotta play 3v6 at 2am sharing 1 musket between us?

look at your ss one more time, we have played 5v5 so whats your problem

2
The Mess Hall / CANCEL BODYA - Truth about this man
« on: September 26, 2023, 08:20:07 pm »
Hello dear NW community,

I want to bring to your attention the crimes commited by Bodya. Which include domestic abuse, pedophilia and sending death threats online. This man is a menace to the community and must be banned. I have evidence provided by Bodya himself that he has indeed commited these crimes,

1. Domestic abuse

Spoiler
*snip*
[close]
On this screenshot You can see Bodya admitting to hitting his girlfriend which led to their breaking up

2. Death threats

Spoiler
*snip*
[close]

Anyone who has ever shittalked Bodya on any server please watch your ass! Because as he said himself he own a gun.

3. Pedophilia

English version
*snip*
[close]

Russian version
*snip*
[close]

The age of consent in Ukraine is 16, as Bodya explain by himself the girl was 14-15 while Bodya was around age of 19.


I believe that these screenshots are enough to prove that Bodya deserves to be banned from this community. It is now up to you to decide his fate.

In my eyes, a person who is self-confessed pedophile does not deserve to be a part of our beatiful community, take care guys.

3
Competitive EU Events/Tournaments / Re: Roni Tournament #1 l 17.09.2023
« on: September 11, 2023, 06:26:24 pm »
Team Name: 1212
Captain's Steam Contact (Link required): https://steamcommunity.com/id/Ciomcio/
Did you read and accept the rules? yes
Roster (IDs required):
Ciomcio 1835039
Naatsuu 1984814

5
Competitive EU Events/Tournaments / Re: 7v7 Low-Mid Tournament [27/8]
« on: August 27, 2023, 07:31:58 pm »
Team Signup
Captain Steam Link: https://steamcommunity.com/id/Ciomcio/
Team Name: Kniazie
Roster:
Ciom - 1835039
Komar - 955177
Dundi - 1928138
Chada - 1494058
Amue - 644634
Feddo - 1350448
Wołodyjowski - 1692615
MluBa - 1849622
Haytymir - 1106870
Burgent - 2243150have you read and agreed to the rules yes

final update

6
M&B: Warband - Napoleonic Wars / Re: Ciom's Evaluation (Polish edition)
« on: August 23, 2023, 07:47:29 pm »
That's a cool topic appreciate that but you could use some of my videos to describe for example me and komar :P

ty debilu jebany to jest polski dział pisz po polsku grzybie pierdolony

7
M&B: Warband - Napoleonic Wars / Ciom's Evaluation (Polish edition)
« on: August 23, 2023, 06:19:25 pm »


Zainspirowany wątkiem pytonga postanowiłem stworzyć zbiór moich doświadczeń i opinii na temat polskiej sceny NW. Chciałbym aby ten post pełnił funkcje swoistej pamiątki, zważywszy na to że ta gra jest już u schyłku swojego istnienia a aktywnych polskich graczy została garstka. Bez wątpienia będzie to gratka dla tych wszystkich którzy wylewali siódme poty na GF'ach a także spoko materiał do poczytania podczas porannej kawy, zatem enjoy!


W tej sekcji ujżysz sporo graczy którzy zaczęli stosunkowo nie dawno, co kłóciłoby się z podtytułem powyżej. Jednakże nie znajdują się oni tu bez powodu, już śpieszę z wyjaśnieniami - tak samo jak twierdzi najlepszy gracz tego modułu peak skilla społeczności NW przypadł na lata 2020-2022 po rozpoczęciu pandemii koronawirusa. Okres ten był zdecydowanie najbardziej kompetetywny, a poprzeczka jeśli chodzi o umiejętności mechaniczne była zawieszona wysoko. Jednakże przechodząc do meritum poniżej prezentuje pietnastkę (moim zdaniem) najlepszych graczy wszechczasów.

UWAGA: Kolejność jest losowa.
  Vortx
Wyjaśnienie
Nie powinno być to zaskoczenie dla nikogo. Myślę że śmiało można nazwać Vortxa najlepszym polskim graczem. Operuje on zabójczym agresywnym playstylem, świetnie odnajduje się z dolnym atakiem, i nie ma problemu z graniem zarówno na flance jak i na środku linii GF'owej. Posiada on olbrzymią swobodę na polu walki, co skutkuje tym że pięknie śmiga sobie między oponentami często znajdując się za ich plecami. Na umiejętnościach mechanicznym i game-sensie się nie kończy, gdyż rudy jest też bardzo dobrym liderem, i wiele lat był kapitanem polskiej repki na NWWC. Trzeba przyznać że potrafi zmotywować drużynę i rzucić pare dobrych call outów. W tym wszystkim zdecydowanie pomógł mu długi staż za granicą, w międzynarodowych pułkach (m.in. 15thYR) i teamach GF'owych.

Zalety:
++ Agresywny playstyle
++ Dobry lider
++ Kreatywność
++ Świetny teamwork
++ Dobry spam


Wady:
- Mógłby lepiej blokować
- Czasem podejmuje zbyt wielkie ryzyko


[close]
                     
  XaArtil
Wyjaśnienie
Również bezsprzecznie ścisła czołówka pod względem skilla. Zartyl zaczynał już w 2014, i tak jak Vortx spędził dużo czasu w zagranicznych pułkach oraz teamach. Jednakże jest to gracz moim zdaniem niedoceniony na zagranicznej scenie, a posiada on wszystkie cechy dobrego teammate'a oraz bardzo dobre umiejętności mechaniczne co wiele razy udowadniał, np. w meczu o brąz NWWC przeciwko Niemcom w 2020 roku, zdobywając 36 fragów i carrując drużynę. Wspaniale odnajduje się na flance z dolnym atakiem, cenię tego zawodnika przede wszystkim za to że świetnie się z nim teamworkuje oraz zawsze odpowiednio zmotywuje drużynę i wiele dodaje do atmosfery. Zawsze pozostaje opanowany, i nigdy się nie "obrazi", potrafi schować ego do kieszeni co wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Warto też wspomnieć że jest to gracz niezawodny, stale utrzymuje dobry poziom i rzadko zostanie zpickowany jako pierwszy.

Zalety:
++ Niezawodność i konsystencja
++ Świetne picki i swapy
++ Kapitalny teamwork
++ Poprawia atmosferę
++ Świetna umiejętność trade'owania


Wady:
- Gorzej radzi sobie na midzie


 
[close]
                     
  Michał
Wyjaśnienie
Będę szczery, nie jestem przekonany z tym żeby dawać go do pierwszej piątki. Z mojego doświadczenia Michał nigdy nie grał jakoś niewyobrażalnie dobrze, raczej był OKEJ i takim pozostawał. Jednak umieściłem go tutaj kierując się opinią osób zza granicy, oraz mimo wszystko miał swój epizod np. w ChimpZ (jedna z lepszych drużyn all time), i wierząc opowieścią przed rokiem 2020 był totalnym kotem.

Zalety:
+ Jak wziął leki to nawet nieźle blokował


Wady:
- Zaawansowana choroba psychiczna
- Trudny w komunikacji


[close]
                     
  Komar
Wyjaśnienie
Komar to niekwestionowany weteran tej gry, jednak zasłużył sobie na bycie w pierwszej piątce przede wszystkim w latach 2020-2022, w tym czasie najaktywniej grał na kompetetywnej scenie będąc członkiem chociażby teamu "Virgins" która to drużyna osiągała całkiem niezłe wyniki, lub reprezentując Polskę w NWWC. Tak jak XaArtil jest on bardzo niezawodnym graczem, i zawsze prezentuje sobą świetny poziom. (Co ciekawe obaj grali razem w 8pp w zamierzchłych czasach). Odkąd pamiętam owad zawsze miał skłonność do robienia bardzo dużej ilości fragów na gf'ach, zwłaszcza regimentalnych. Choć co zadziwiające grał bardzo normalnie, nie stosował za dużo feintów ani wymyślnych taktyk. Raczej opierał swój styl gry na starych dobrych sposobach i prostocie. Często stawał w roli carrującego, i zawsze był świetnym teammatem. To co idealnie opisuje Komara to to że lubił "potrollować", i wyzywać oponentów na chatcie jednak gdy trzeba było na najważniejszych meczach odpalał stu procentowy tryhard.

Zalety:
++ Niezawodność i konsystencja
++ Przedni teamwork
++ Trudny do zabicia
+ Dobre chambery


Wady:
- Keyboard warrior
- Z biegiem czasu mało zależało mu na grze
- Rzadko się słuchał, i lubił potrollować


Klipy:


[close]
                     
  Naatsuu
Wyjaśnienie
Najmłodszy zawodnik z tego grona, zaczął grać w 2020 co nie przeszkodziło mu w osiągnięciu naprawdę imponującego poziomu. Głównie za sprawą ograniczenia wychodzenia na powierzchnie na rzecz trenowania w NW.  W roku 2021 grał całkiem dobrze, jednak to 2022 dopiero przyniósł mu największy progres. Zawodnik ten jest również autorem popularnego Teleport Glitcha który wymyślił przez przypadek nawet nie wiedząc że go robi. Naatsuu czy też inaczej "Grzyb" posiada nieludzkie zawzięcie i determinacje do polepszania się w tej grze, przestudiował mnóstwo filmików oraz spędził bardzo dużo czasu na GF serverze, a przede wszystkim na Matchmakingu. Zawsze ciągneło go do zagranicznych teamów i pułków, i lubił też się im nieźle podlizać, z tego powodu często opuszczał polskie twory na rzecz lepszych drużyn, ale nie można mu odmówić niezłego skilla mechanicznego.

Zalety:
++ Dobre feinty i zmyłki
++ Dobre chambery
++ Nieprzewidywalność
++ Dobry range


Wady:
- Często powodał sprzeczki w drużynie
- Gorszy dolny atak
- Głupie błędy
- Duże ego


[close]
  Ciomcio
Wyjaśnienie
Nie byłbym sobą gdybym nie umieścił siebie we własnym rankingu. Jednakże nie będę się rozpisywał sam o sobie, wspomnę tylko że u ważam że w 2021 byłem w ścisłym top 3 Polski i jestem najlepszym blokerem z tego kraju. A także poprowadziłem nas do trzeciego miejsca NWWC 2022. Pozdrawiam.

Zalety:
++ Dobry lider.
++ Świetne blokowanie 
++ Dobry dolny atak
+ Niezłe chambery


Wady:
- Gorsza gra jeżeli dowodzę
- Trollowanie
- Odpuszczenie tryhardu po 2021 roku


Klipy:[close]
                     
  Eison
Wyjaśnienie
Gracz głównie kojarzony z Native, jednak nie przeszkodziło mu to w byciu naprawdę solidnym na NW. Eison posiada całkiem długi staż, i sporo grał w zagranicznych drużynach. A w 2020 roku pomógł zdobyć 3 miejsce na NWWC.

Zalety:
++ Solidny
++ Dobre bloki
++ Poprawia atmosferę
++ Dobre duele


Wady:
- Zdarzały się mu sideblocki
- Robienie długich przerw
- Mało konsekwentny


 
[close]
                     
  Wielkopolanin
Wyjaśnienie
Nazwałbym tego zawodnika Ronaldinho NW. Raczej nigdy nie przykładał większej wagi do kompetetywnej gry, nie był członkiem żadnego zagranicznego teamu ale mimo wszystkie posiadał bardzo dobre umiejętności mechaniczne. Spędził mnóstwo czasu na GF serverze szlifując swoje chambery i wymyślne ruchy, ale nie chętnie podchodził do tryhardu - raczej wolał pograć sobie na luzie był też jednym z największych trolli w tej grze.

Zalety:
++ Świetne chambery
++ Pomysłowy playstyle


Wady:
- Giga troll
- Brak zainteresowania w kompetetywnej grze
- Słabsza aktywność
- Problemy z internetem i pingiem


[close]
                     
  Simskil
Wyjaśnienie
Niestety nie rozpiszę się tu gdyż nie posiadam za dużo informacji.

Zalety:
++ Wychillowany


Wady:
- Ćpun


[close]
                     
  Patruk
Wyjaśnienie
Ten sam case co Simskil.

Zalety:
++ Bardzo dobre duele


Wady:
-Bipolar
-Obrażalski
-Choroba psychiczna


[close]
  Wołodyjowski
Wyjaśnienie
Tak jak szybko się polepszył, tak szybko upadł. Peak skilla tego zawodnika przypadł zdecydowanie na rok 2020, dalej było tylko gorzej. Woło zawsze miał skłonności trollerskie, i raczej nie zależało mu już na polepszaniu się, ale przedtem zdobył dla polskiej drużyny 3 miejsce NWWC gdzie zaprezentował niezły pokaz umiejętności w meczu przeciwko Niemcom, świetnie wspierając XaArtila.

Zalety:
++ Dobre holdy
++ Niezły teamwork
++ Dobre picki


Wady:
- Giga troll
- Z biegiem czasu odpuścił tryhard


[close]
                     
  Trexons
Wyjaśnienie
Kontrowersyjny gracz, jednak mimo tego moim zdaniem w pełni zasługuje na to miejsce. Tak jak ja i Naatsuu zaczynał swoją potężną karierę w 2020 i w zadziwiającym tempie się polepszył co bez wątpienia należy docenić. Zaczynał skromnie - grając w polskich pułkach takich jak 17pp i 3pp a kończąc w naprawdę solidnych drużynach zza granicy. Było widać od początku że ma predyspozycje do gry kompetetywnej, sporo ćwiczył i eksperymentował, w końcu wybrał swój playstyle i postanowił grać bardzo agresywnie co czasami kończyło się imponującymi zabójstwami jednak głównie prowadziło to do szybkiej śmierci na początku rundy. Trexons to zdecydowanie main górnego ataku z którym naprawdę dobrze sobie radził nieźle posługując się rangem, jednak pomijając aspekty mechaniczne to co było głównym problemem z tym zawodnikiem to ekstremalnie słaba psycha i brak umiejętności schowania ego do kieszeni. Jeszcze nie widziałem nikogo kto potrafiłby tak szybko się denerwować, tracić cierpliwość i rage quitować z naprawdę błahych powodów. Co ciekawe, wymienianie wad i minusów tego gracza przyszło mi z niewyobrażalną łatwością, i to narodziło w mojej głowie myśl że i tak mimo jego słabości grał na naprawdę dobrym poziomie więc kto wie na jakim poziomie byłby gdyby zaczął grać wcześniej i trzymał nerwy na wodzy.

Zalety:
++ Bardzo dobrze teamworkuje
++ Niezły range
++ Okej chambery
+ Kreatywność 


Wady:
- Bardzo słaba i krucha psycha
- Skłonność do bycia first pickowanym
- Ryzykowny playstyle
- Nieco gorsze blokowanie
- Słabo radzi sobie z dolnym atakiem
- Robienie sobie dłuższych przerw
- Brak cierpliwości


 
[close]
                     
  Winter
Wyjaśnienie
Winter to gracz typu ściana, jego styl walki opierał się raczej na staniu z górnym atakiem i czekaniu na błąd przeciwnika, nie podejmował większego ryzyka ani nie grał nazbyt agresywnie ale był dobrym teammatem. Pomógł wygrać mecz o brąz przeciwko Anglii w 2022 roku, a na polskiej scenie zawsze osiągał imponującą ilość fragów.

Zalety:
++ Dobry górny atak
++ Spoko teamwork


Wady:
- Przewidywalność
- Brak tworzenia presji[close]
                     
  Dundi
Wyjaśnienie
Dundi to Winter tylko w wersji z dolnym atakiem, tak jak on gra bardzo zachowawczo bez większego ryzyka, jednak to co ich odróżnia to to że preferuje dolny atak i gre na ścianie. Dunds jest bardzo dobrym teammatem i również zaczynał stosunkowo późno.

Zalety:
++ Dobry z dolnym atakiem
++ Dobrze się z nim współpracuje
++ Nie popełnia głupich błędów


Wady:
- Słabiej radzi sobie z górnym atakiem
- Przewidywalność


[close]
                     
  Amue
Wyjaśnienie
Amue był na polskiej scenie od zawsze, utrzymując całkiem niezły poziom jednak na tym się niestety kończy. Grał dobrze ale nigdy nie wybitnie, nie był członkiem żadnej topowej drużyny ani nie posiadał żadnych kosmicznych umiejętności, jednak był graczem solidnym. Może gdyby nie zaawansowany alkoholizm byłby jeszcze lepszy?

Zalety:
++ Solidny
++ Niezły spam
++ Sianie zamętu w linii wroga
 


Wady:
- Nieludzkie zamiłowanie do piwa
- Poważne problemy z alkoholem
- Słabsze blokowanie

[close]
Spoiler
Zawisza     
Mikimak   
Szczepan     
Tomato   
Sveetowsky     
Ewok   
Chada
[close]

  Burgent
Wyjaśnienie
Burgent to moim zdaniem ewenement tej gry, jeśli wierzyć jego profilowi steam posiada zaledwie 600 godzin w tej grze a prezentuje sobą bardzo wysoki poziom. Kiedy dostrzegłem go pierwszy raz na jednym z duelowych serverów nie dowierzałem że ktoś taki mogł mieć na tamten czas ~300 godzin w NW. Gracz ten zaczynał już w roku bodajżę 2017 w 12pp, jednak porzucił tę grę na kilka lat wracając w 2020. Posiadał on bardzo dobrą umiejętność chamberowania, a także był świetnym teammatem i super się z nim współpracowało. Zawsze lubował się w duelach, i gra na niego 1vs1 potrafiła być frustrująca. Co jest dla mnie bardzo ciekawe a czasami niemalże przerażające to stoicki spokój i chill jaki posiadał. Nie słyszałem nigdy aby Burdżent się zdenerwował lub chociaż krzyknął, czasami przypominał maszyne w pozytywnym tym słowa znaczeniu. Ten człowiek ma po prostu świetne predyspozycje do nadupcania w komputer, co widać chociażby po jego osiągnięciach w CS GO, dlatego twierdzę że gdyby poświęcił więcej uwagi NW i bardziej się przyłożył to byłby niesamowitym zawodnikiem.

Zalety:
++ Stoicki spokój
++ Świetne chambery
++ Dobry teamwork
++ Bardzo dobry dueler


Wady:
- Brak większego zainteresowania do gierki
- Duże przerwy
- Małe doświadczenie


[close]
                     
  DziKi
Wyjaśnienie
DziKi nie jest stricte graczem Napoleonic Wars, a mimo tego bardzo dobrze sobie radzi na tym module zdobywając pokaźną ilość fragów na gf'ach. Nigdy nie opuszczał polskiej sceny, a na niej szło mu bardzo dobrze mimo braku jakiegokolwiek doświadczenia, myślę że gdyby potraktował NW jako swój główny moduł to sporo by osiągnął.
Zalety:

++ Solidny


Wady:
- Brak zaintersowania modułem
- Znikoma aktywność


 
[close]
                     
  Wojtas
Wyjaśnienie
Nie jest to ani weteran tej gry, ani świeżak. Wojtas zawsze grał na niezłym poziomie ale raczej nie miał chęci do podbijania zagranicznej sceny ani zostawania najlepszym polskim graczem. Mimo to radził sobie bardzo dobrze, przychodził na gf'a z paczką kabanosów grał bez większego tryhardu a i tak potrafił wyciąć przeciwny team. Na pewno sporym utrudnieniem było to że bardzo mało się odzywał i komunikacja była nieco utrudniona, ale zapamiętałem go jako zajebistego ziomka który nieźle klikał w komputer.

Zalety:
++ Dobre chambery
++ Nie tuzinkowe akcje


Wady:
- Słaba komunikacja
- Bycie AFK na początku każdej rundy (przez jedzenie kolacji)
- Postępująca depresja


Klipy:


[close]
[/td][/tr][/table]

9
Competitive EU Events/Tournaments / Re: 7v7 Low-Mid Tournament [27/8]
« on: August 21, 2023, 08:47:43 pm »
Team Signup
Captain Steam Link: https://steamcommunity.com/id/Ciomcio/
Team Name: Kniazie
Roster:
Ciom - 1835039
Komar - 955177
Dundi - 1928138
Chada - 1494058
Amue - 644634
Feddo - 1350448
Wołodyjowski - 1692615
MluBa - 1849622
Haytymir - 1106870
Burgent - 2243150have you read and agreed to the rules yes

10
Competitive EU Events/Tournaments / Re: R1bazZz Randomized 3v3 [20/08]
« on: August 21, 2023, 02:17:20 pm »
rigged

11
Competitive EU Events/Tournaments / Re: R1bazZz Randomized 3v3 [20/08]
« on: August 20, 2023, 10:19:38 pm »

12
Competitive EU Events/Tournaments / Re: R1bazZz Randomized 3v3 [20/08]
« on: August 17, 2023, 08:18:34 pm »
for a friend

steam ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198374956110/
GUID: 1984814
Nationality: Polish

13
M.Tournaments Board / Re: NWMC S2 | Sign-Ups
« on: August 16, 2023, 02:06:41 pm »
Team Name:
Captain Nickname:
Captain's Steam Link:
Do you agree to all of the Rules?:
Roster (max 9 / with Nationalities):
tba

14
free agent app
Nickname: Ciom
Steam Contact (Link required): https://steamcommunity.com/id/Ciomcio/
Previous Teams:

15
Name: Ciom
Steam ID: https://steamcommunity.com/id/Ciomcio/
GUID: 1835039
Nationality: Poland

Pages: 1 2 3 ... 13