Author Topic: 32nd Black Legion l 5.Yıl l AKTİF  (Read 113526 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Playnoel

• First Sergeant
  • *
  • Emektar şarapçı
    • View Profile
  • Nick: Playnoel
  • Side: Union
Re: 32nd Black Legion l Nizam ve Kalite Alayı l AKTİF
« Reply #555 on: September 01, 2019, 11:41:58 pm »
32. Alay Yönetim Kurulu Kararıyla, Hadrianus'a SINIRSIZ PASİF OLMA HAKKI VERİLMİŞTİR. Kendisine bu hakkı değerlendirmesini öneriyoruz.
gerek yok pasife geçmesine gelsin döveyim bunu eli kolu tutmaz bidaha

GARDAŞIM NESİN SEN KİLLA HAKAN FELAN MI TRİ TU WAN ZİRO

Offline Frickingpac

• First Lieutenant
  • *
  • Check yo Self
    • View Profile
  • Nick: Sevici Goblin
« Reply #556 on: September 01, 2019, 11:56:53 pm »
32. Alay Yönetim Kurulu Kararıyla, Hadrianus'a SINIRSIZ PASİF OLMA HAKKI VERİLMİŞTİR. Kendisine bu hakkı değerlendirmesini öneriyoruz.
Afiyet olsun.

Offline Giles

• Captain
  • *
  • Turco Officer
    • View Profile
  • Nick: 98e_Col_Giles
  • Side: Neutral
« Reply #557 on: September 01, 2019, 11:57:13 pm »
Bunlar görüntülenme kasıyo bakmayın kapayın hemen

Offline Gyro Zeppeli

• Volunteer
  • *
    • View Profile
« Reply #558 on: September 01, 2019, 11:57:22 pm »

İmalı cümlelere gerek yok. Yapabileceksen yap ne istiyorsan, ama yapabileceksen. Kullanmıyorum hiçbir hak falan.
İlk alayım 32.Alay, en çok uğraştığım alay 32.alay ve cidden iyi bir lider olarakta seni görüyordum. Bana klan yönetmeyi öğrettin, iyi çavuş olmayı öğrettin,SOĞUKKANLI OLMAYI ÖĞRETTİN.Generalliği senden alırken toplantı odasında toplantıya katılanlara senin YAŞLI BİR BORGİA KRALIolduğunu söylemiştim ve herkes bana gülmüş ayrıca ne diyor bu demişti. Söyledim şeyde haklı olduğum bu gün doğrulandı, 3 sene önceki klan yönetiminle bu dönemki klan yönetimin aynı değil, sen BUNAMIŞSIN3 sene önce forum olaylarına SOĞUKKANLIbir şekilde cevap verme kabiliyetine sahipken yaşlılığında getirisiyle bu yeteneğiniKAYBETMİŞSİN.Ben senin hep yanında oldum ama bu gün yaptığın cidden sana yakışmadı Sen tatile çıkmayıda hak etmiyorsun çünkü bir gün geri dönersin direk mezarına girmeye başla ama cenazene kimse gelmeyecek.

SIKINTI YOK GELSİN TOKATLARIZ YİNE

Offline Memelogia

• Private
  • *
  • Babanne Hunter
    • View Profile
  • Side: Confederacy
« Reply #559 on: September 01, 2019, 11:57:57 pm »
Arkadaşlar bu konuya prim vermeyelim teşekkürler !!
BABANNENİZE HAKİM OLUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Offline Deltabelt

• First Sergeant
  • *
  • Ülkeye Topçu Lazım
    • View Profile
  • Nick: Deltabelt
« Reply #560 on: September 01, 2019, 11:58:36 pm »
Arkadaşlar bu konuya prim vermeyelim teşekkürler !!
Hoşt!

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #561 on: September 02, 2019, 12:03:21 am »
HADRIANÜS BULAŞABİLECEGİN EN BELALI ADAMA BULAŞTIN KARDEŞİM ÖNCELİKLE SANA GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM GATTSE LAF ATMIYICAKTIN AZÖ NCE ÖRENDİM GATTSE LAF ATTIGINI SENİ DIŞARDA GÖRMİYİM ELİNİ KOLUNU KIRACAM KARDEŞİM HAYATININ HATASINI YAPPTIN

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
« Reply #562 on: September 02, 2019, 12:09:07 am »
Kaç yıl liderlik yaptım ama hiç bu kadar boş yapmadım emin olabilirsin. Bu ortamda hep ciddi yazmaya çalışan biri olarak forum mantığının TaleWorlds'ten FSE'ye geçtiğimiz an kaybolduğunu düşünüyorum. Kimsenin ne düşündüğü ne yazdığı umurumda değil iyi ki bitti omuzlarımdan koca bir yük gitti. Burada oluşturulan yapay ilişkilerden yapay diplomasilerden her şeyi abartan kafalardan çok sıkıldım artık. Her şeyden kendine pay çıkarmaya çalışan kişiler bile artık rahatsız etmeye başladı ki daha önceden hiç takmazdım onları. Herkes birbirinin yüzüne gülüyor sonra laf söylüyor önce adamsın diyip sonra madamsın diyor bunların hepsinin nedeni tek bir kişi veya tek bir alay falan değil. Gereksiz polemikler hat safhada ben de yapıyorum bazen evet ama herkes ultra agresif olmuş. Yok bannerlorda geçecez dost olalım bilmem ne. Ya ne dost olması ? Bu ortamda kimsenin dost olacağı sorunlarını çözeceği falan yok herkes ayrı dünyalarda herkesin klanı kendine ayrı bir dünya olmuş herkesin katıldığı ortak adam gibi bir etkinlik bile yapılamıyor en çok tarafsızım diyen adam bile işi bittikten sonra yorum yapmaya başlıyor. Şahsen yaptığım şeyin doğruluğu veya yanlışlığı konusunda elbetteki bunun yanlış olduğunu biliyorum ama eğer içimden geliyorsa bunu söylemekten asla çekinmeyeceğim artık. Çünkü burada kelimelerimi dikkatli seçmemi gerektirecek hiçbir kişi, şahıs veya bir community yok. Burada en trol adamlar moderatör tarafından bile seviliyor pohpohlanıyor abim abim diyip konuşuluyor. Ciddi bir yer değil burası ve bu ciddiyeti tek başıma ben veya eskiden Shepherd bozmuyordu ama suç hep başkalarında. Benden sonra da birilerini bulacaksınız bu sefer onlardan kurtuluk yok şimdi 3. forum savaşı başladı stonks bilmem ne yazılacak burası devam ettikçe olacak. Kimsenin keyfini bozduğu yok herkes kendi dünyasında çok mutlu ben de şuan kendi dünyamda çok mutluyum çünkü kafam çok rahat hem de hiç olmadığı kadar. Ortam bitti falan diyenlere kızıyordum ama gerçekten şimdi anladım bitmekten de öte bir durum var burada. İnsanlara mantıklı bir şekilde açıklama yaptığında 5 kişi okuyor ancak küfür ettiğinde 45 kişi. Bu da bu oyunu oynayan kitlenin düzeyini çok güzel özetliyor benim için. Herkese iyi günler iyi forumlar yıllarca forumlarda etkinliklerde çok konuşuldum sanırım istemeden büyük bir jübile yapmak zorunda kaldım. Kendi alayımda ve ts'sinde duracağım. Kalbini gereksiz yere kırdığım kişiler kusura bakmasınlar çünkü cidden değmiyormuş. İnsanca görüşebilmek üzere.

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #563 on: September 02, 2019, 12:11:43 am »
Burada en trol adamlar moderatör tarafından bile seviliyor pohpohlanıyor abim abim diyip konuşuluyor. 

ayıp..

Kalbini gereksiz yere kırdığım kişiler kusura bakmasınlar çünkü cidden değmiyormuş. İnsanca görüşebilmek üzere.

affettim

this community literally sucks

Offline Astoria

• Second Lieutenant
  • *
  • 98° NCO // Founder of TR_RGL
    • View Profile
  • Nick: Sabo
« Reply #564 on: September 02, 2019, 12:13:39 am »
Şuan ki durum:

Offline karaboga

• Second Lieutenant
  • *
  • the leader of all turks
    • View Profile
  • Nick: sN0w
« Reply #565 on: September 02, 2019, 12:14:50 am »

this community literally sucks

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
  • Nick: Astero
« Reply #566 on: September 02, 2019, 12:15:06 am »

Offline cugi

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #567 on: September 02, 2019, 12:15:31 am »
Şuan ki durum:

Türkçesi ?
agam diyo ki astero geçerken 32 ve hadriyanus el pençe duruyolar

Offline Astero

• First Sergeant
  • *
  • Öyle mi ?
    • View Profile
  • Nick: Astero
« Reply #568 on: September 02, 2019, 12:22:29 am »
Şuan ki durum:

Türkçesi ?
agam diyo ki astero geçerken 32 ve hadriyanus el pençe duruyolar
Abnormal
Edit: Neyse hadin dağıtalım burayı bitirelim herkes diyeceğini dedi düşüncesini dedi fazla uzatmayalım PUBG davet edinde taşıyim hepinizi deeermişim xd EWQEQ
« Last Edit: September 02, 2019, 12:28:24 am by Astero »

Offline Hadrianus

• Second Lieutenant
  • *
  • | The 32nd Black Legion | General
    • View Profile
« Reply #569 on: September 02, 2019, 01:13:30 am »
Kaç yıl liderlik yaptım ama hiç bu kadar boş yapmadım emin olabilirsin. Bu ortamda hep ciddi yazmaya çalışan biri olarak forum mantığının TaleWorlds'ten FSE'ye geçtiğimiz an kaybolduğunu düşünüyorum. Kimsenin ne düşündüğü ne yazdığı umurumda değil iyi ki bitti omuzlarımdan koca bir yük gitti. Burada oluşturulan yapay ilişkilerden yapay diplomasilerden her şeyi abartan kafalardan çok sıkıldım artık. Her şeyden kendine pay çıkarmaya çalışan kişiler bile artık rahatsız etmeye başladı ki daha önceden hiç takmazdım onları. Herkes birbirinin yüzüne gülüyor sonra laf söylüyor önce adamsın diyip sonra madamsın diyor bunların hepsinin nedeni tek bir kişi veya tek bir alay falan değil. Gereksiz polemikler hat safhada ben de yapıyorum bazen evet ama herkes ultra agresif olmuş. Yok bannerlorda geçecez dost olalım bilmem ne. Ya ne dost olması ? Bu ortamda kimsenin dost olacağı sorunlarını çözeceği falan yok herkes ayrı dünyalarda herkesin klanı kendine ayrı bir dünya olmuş herkesin katıldığı ortak adam gibi bir etkinlik bile yapılamıyor en çok tarafsızım diyen adam bile işi bittikten sonra yorum yapmaya başlıyor. Şahsen yaptığım şeyin doğruluğu veya yanlışlığı konusunda elbetteki bunun yanlış olduğunu biliyorum ama eğer içimden geliyorsa bunu söylemekten asla çekinmeyeceğim artık. Çünkü burada kelimelerimi dikkatli seçmemi gerektirecek hiçbir kişi, şahıs veya bir community yok. Burada en trol adamlar moderatör tarafından bile seviliyor pohpohlanıyor abim abim diyip konuşuluyor. Ciddi bir yer değil burası ve bu ciddiyeti tek başıma ben veya eskiden Shepherd bozmuyordu ama suç hep başkalarında. Benden sonra da birilerini bulacaksınız bu sefer onlardan kurtuluk yok şimdi 3. forum savaşı başladı stonks bilmem ne yazılacak burası devam ettikçe olacak. Kimsenin keyfini bozduğu yok herkes kendi dünyasında çok mutlu ben de şuan kendi dünyamda çok mutluyum çünkü kafam çok rahat hem de hiç olmadığı kadar. Ortam bitti falan diyenlere kızıyordum ama gerçekten şimdi anladım bitmekten de öte bir durum var burada. İnsanlara mantıklı bir şekilde açıklama yaptığında 5 kişi okuyor ancak küfür ettiğinde 45 kişi. Bu da bu oyunu oynayan kitlenin düzeyini çok güzel özetliyor benim için. Herkese iyi günler iyi forumlar yıllarca forumlarda etkinliklerde çok konuşuldum sanırım istemeden büyük bir jübile yapmak zorunda kaldım. Kendi alayımda ve ts'sinde duracağım. Kalbini gereksiz yere kırdığım kişiler kusura bakmasınlar çünkü cidden değmiyormuş. İnsanca görüşebilmek üzere.

Küçük bir ekleme yapayım. Arkadaşların verdiği süresiz izin hakkımı kullanmamaya karar verdim. İyi Forumlar.

« Last Edit: September 02, 2019, 02:14:42 pm by Hadrianus »