Author Topic: NW World Cup - Türkiye Milli Takım Kaptanlığı için Güvenoyu ??  (Read 3699 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline General Shepherd

• Retired General #AbimYok
  • Lieutenant Colonel
  • *
  • Former-82nd Regiment Leader S&M Creative Producer
    • View Profile
    • 82nd Regiment
  • Nick: General Shepherd
  • Side: Union
Merhaba arkadaşlar..

Alman "Von Bergen" ve İngiliz "Herishey" isimli arkadaşların düzenlemiş olduğu Napoleons Cup - NW World Championship isimli organizasyonu inceledim, ve bu konuda Türkiye camiası için yararlı bazı şeyler yapabileceğimi düşündüm, 82nci Alay'ın Yöneticisi olarak bu etkinliğe Kaptan Adayı olarak başvuru atmaya karar verdim, fakat hepsinden öte siz Türk Camiası açısından bir Güvenoyu almam gerekmektedir.

Bu etkinlik EIC - Europe Infantry CUP benzer bir etkinlik olacak olup, bu etkinlikte temel odak 1v1 Linebattle tipi olacaktır, bu konuda eminim ki bu Türk ortamında bir çok oyuncu Linebattle yüzü görmüştür ve kuralları biliyordur, pek fazla uzatmak istemiyorum.

Benim temel odağım Linebattle Stratejisi olan ve kendime ait farklı Doktrin ve Taktiklerimle uzun süredir de bu ortamda savaşan bir general ve subay olarak, siz değerli paşazade kardeşlerimizden destek bekliyorum, ayrıca bu Kaptan olma durumu ihtimali olduğu zaman bireysel 82nci Alay'ın oyuncularından birisi olarak, bu ortamda diğer alaylar veya bağımsız oyunculardan da seçmeleri özenle yapacağımı ve muhakeme edeceğimi de belirtmek isterim, bunun sebebi;

"En iyilere ihtiyacımız olacaktır, çünkü en iyiler bizi zafere taşır, aramızda husumet olan, yada aralarında husumet olan barışsın, sefere çıkıyoruz.." diyerek sonlandırmak isterim.

General Shepherd kimdir?

Spoiler
2007'den beri ilk seri olan Mount & Blade başladı, Warband çıktıktan sonra 2010 yılında resmi olarak bir Warband Klanına dahil oldu, Napolyon Savaşları ortamına ise 2012 yılında oyuna Mount & Musket ile başlayan, ve ardından resmi bir şekilde oyunun duyurulmasının ardından oyuna başlayan, ve günümüze dek Napolyon Savaşları Camiası içerisinde yer alan bir oyuncudur..

Bu zamana kadar bulunduğu NW Alayları

2012 ; Mount & Musket - 77y , 91st "Kamarow" 'Cpl'
2012 ; Mount & Blade; NW DLC - 90th Pertshire "Kamarow",  2015 yılına kadar bulundu, Fahri Oyuncu rütbesi. 'Grenadier'
2012 ; Mount & Blade; NW DLC - 33rd Moscow "Kamarow", 'Staff Sergeant'
2013 ; Mount & Blade; NW DLC - 26th Turkish Regiment "Kamarow", 'Cavalry Lieutenant' Süvari ikinci Komutanı (Carus Komutası altında)
2014 ; Mount & Blade; NW DLC - 18th Simbirsk Infantry Regiment "Kamarow", İlk kurduğu Alay, Major "21 Eylül Olayları sebebiyle kapandı."
2014 ; Mount & Blade; NW DLC - 26th Turkish Regiment "Kamarow", 'Taktik Piyade Bölüğü Captain' Taktiksel Bölük Komutanı
2014 ; Mount & Blade; NW DLC - 1st Philadelphia "İron Brigade", "Shepherd" 'Alay Disiplin Komite Subayı' Colonel 'Amerikan Tugayında'
2014 ; Mount & Blade; NW DLC - İron Brigade Reform olduktan sonra, "2nd İron Army > 1st Pheonix Corps > Panautrax Division > 3rd Brigade, "General Shepherd"  3ncü Tugay Komutanı  'Amerikan Tugayında'
2014 ; Mount & Blade; NW DLC - 27e Regiment de La Vistule, "General Shepherd", Alay Komutanı
2015 ; Mount & Blade; NW DLC - 82nd Bashibazouks & Shadow Company Regiment, "General Shepherd" Kumandan
2015 ; Mount & Blade; NW DLC - Panautrax Division ismi değişip, Edward Lee Division ismini alması sonucu, yeniden Ordu Seçimi yapılarak Tümen Komutanlığı 'Amerikan Ortamı'
2016 ; Mount & Blade; NW DLC - 82nd Bashibazouks & Shadow Company Regiment, "General Shepherd" Kumandan Devam ediyor..
2016 ; Mount & Blade; NW DLC - 2nd Army > 92nd Armada Corps, Armada Kolordusu Komutanlığı  'Amerikan Ortamı'
2016 ; Mount & Blade; NW DLC - 82nd Bashibazouks & Shadow Company Regiment, "General Shepherd" Kumandan Devam ediyor..
2017 ; Mount & Blade; NW DLC - 82nd Bashibazouks & Shadow Company Regiment, "General Shepherd" Kumandan Devam ediyor..
2017 ; Mount & Blade; NW DLC - 2nd Army > 92nd Armada Corps, Armada Kolordusu Komutanlığı  İstifa edildi. 'Amerikan Ortamı'
2017 ; Kısa bir bireysel emeklilik süreci,
2017 ; Mount & Blade; NW DLC - Nizam-i Cedid Tümeni(Fikir Sahibi) - 26ncı Alayın Yeniden Kurulması
2017 ve Günümüz ; Mount & Blade; NW DLC - 82nd Regiment of Foot "General Shepherd's Volunteers" Komutası

Ayrıca; 
- North & South Mod içerisinde Konfederasyon yani Dixileand Army içerisinde açılan 82ndN&S Topluluğunda Albay ve Tuğgeneral seviyesinde Topluluk Yönetimi açısından da rol sahibi olmuştur.
- Türk ortamı içerisinde "Tugaylar Çağını" başlatan kişidir.
- Yöneticilik açısından ve Türk Toplumu açısından etkili yöntemleri ve düşünceleri olmuştur..
- Şu anda 82nci Alay'ın Komutanlığını, PRO Topluluğunun Yönetimini, ve RGL'de hakemlik yapmaktadır.

Not; Aklımda hatırladıklarım bunlardır..
[close]

Saygılar.

Bana destek vermek isteyenler; Başvurumu alıntı yaparak destek verdiklerini ingilizce belirtirlerse sevinirim..

https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=40122.msg1778163#msg1778163
« Last Edit: November 16, 2018, 08:38:17 am by General Shepherd »

Offline Theoden

• Second Lieutenant
  • *
  • My enemies are many but my equals are non!
    • View Profile
  • Nick: 32ndBL_2ndLt_Skeat
  • Side: Neutral
Re: Güvenoyu ??
« Reply #1 on: November 14, 2018, 09:22:03 pm »
Papur şupurt bu iş için uygun birisi neden olmasun?  ;)

Offline kaanpars

• Volunteer
  • *
  • kaanpars
    • View Profile
  • Nick: 98e[Artg]_SdAIII_kaanpars
« Reply #2 on: November 14, 2018, 09:31:21 pm »
Abim iyi bir tercih

Offline HakanPasha

• Sergeant
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: November 14, 2018, 09:32:24 pm »
Yıllar önce 3 alaydı sanırsam emrine girip Türk takımı adı altında maçlara girmiştik.12.SS Türk Gençliği olarak arkandayız destekliyoruz

Offline EnverPasha

• Second Lieutenant
  • *
  • Kingdom of Scotland Leader (Native)
    • View Profile
  • Nick: [Scotland]Woon
« Reply #4 on: November 14, 2018, 09:50:15 pm »
Nr.77 Olarak arkanda olduğumuzu bilmeni istiyorum.
Steam Profile badge for 82nd | EnverPasha: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com" title="Steam Profile badge for 82nd | EnverPasha: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
« Reply #5 on: November 14, 2018, 10:04:11 pm »
Papur şupurt bu iş için uygun birisi neden olmasun?  ;)

Sonunda uzun dönem ardından beri bunu anlayan bir cengaver çıkageldi.

Abim iyi bir tercih

<3

Yıllar önce 3 alaydı sanırsam emrine girip Türk takımı adı altında maçlara girmiştik.12.SS Türk Gençliği olarak arkandayız destekliyoruz

Geçmişi bir kenara bırakıp, geleceği hep birlikte şekillendireceğiz!

Nr.77 Olarak arkanda olduğumuzu bilmeni istiyorum.

İttihatçı paşazadelerimizin yanımızda olduğunu görmek gurur verici, çok yaşa enver paşa!

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
« Reply #6 on: November 15, 2018, 08:23:19 am »
6th lideri olarak destekliyorum.Vakit birlik olma vakti boiz.

6ncı Alayın yanımda olduğunu görmem güzel. Vakit birlik olma vakti ve birlik olan topluluklar olarak bu ortamda akli dengesiz hareket sergilemeyeceğiz ve bazı şeyler için kasmayacağız..

Offline Sпарта

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
  • Nick: ANANASOR
« Reply #7 on: November 15, 2018, 11:49:37 am »
euda bizi iyi bir yerlere temsil etme çabasında bulunacak olan herkese desteğim sonsuzdur bu konuda shepherd'a destekte bulunacağımı bildirmek isterim.
ALEVLİ DESİT

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
« Reply #8 on: November 15, 2018, 12:25:45 pm »
euda bizi iyi bir yerlere temsil etme çabasında bulunacak olan herkese desteğim sonsuzdur bu konuda shepherd'a destekte bulunacağımı bildirmek isterim.

Sağol kardeşim, hep birlikte bir şeyler yapmak istiyorsak, bazı şeyleri idrak etmemiz gerekiyor.. Bunu idrak edemeyen kişilerin desteğine zaten ihtiyacımız yoktur.. Varol!  ;)

General Shepherd Kimdir? isminde bir hangi topluluklar içerisinde bulunduğuma dair bir kısım açtım, yakın zamanda ise planlarımı burada derleyeceğim.. Fakat plan açısından şu anda çok içerikli fikirlerim yoktur, sadece Pratik, Sade ve Uygulanabilir süreçleri ve bu adımları takip edebilecek şekilde bir stil düşünmekteyim, herkesin uyum içerisinde olacağı ve bu uyum içerisinde birlikte hareket edeceği. Yakın zamanda burada paylaşacağım.

Offline Col_MurraTT

• Private
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: November 15, 2018, 03:50:42 pm »
Ortada 2 tane aday var. Bu iki adaydan birini secmek gerekirse ben Shepi secerim bizi daha iyi temsil eder diye dusunuyorum diger aday da troll oldugu icin ve oyunu pek ciddiye almadigi icin bu iki aday arasinda eger secim yapacaksam secicegim kisi Shep olurdu. Basarilar umarim ismimizi duyurursunuz.
« Last Edit: November 15, 2018, 03:52:37 pm by Col_MurraTT »

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #10 on: November 15, 2018, 06:12:11 pm »
Ortada 2 tane aday var. Bu iki adaydan birini secmek gerekirse ben Shepi secerim bizi daha iyi temsil eder diye dusunuyorum diger aday da troll oldugu icin ve oyunu pek ciddiye almadigi icin bu iki aday arasinda eger secim yapacaksam secicegim kisi Shep olurdu. Basarilar umarim ismimizi duyurursunuz.
aynen ben trollüyom diye kazanıyom sizde çok çalışıp hergün antreman yapıp somurtup oynuyonuz diye kaybediyonuz
luzikanın açtıgı konudada söylemiştim birilerinin beni veya shepi desteklemesi bir boku değiştirmiyicek istediğiniz kadar bullshit yapmaya devam edebilirsiniz ben kimin ne derece iyi olduğunu ayırt edebiliyorum keşke diğer arkadaşlarda benim kadar mizahı geniş ama aynı zamanda iyi oyuncu olabilseydi, diycek bişey yok şu konuştuklarınızın üstüne allah akıl fikir versin
« Last Edit: November 15, 2018, 06:21:54 pm by Marji ßaßa »

Offline Col_MurraTT

• Private
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: November 15, 2018, 07:19:17 pm »
Sen nezaman iyi oldun ki marji homurdanmayi brak benim kadar oyun bilgin oldugunda konusuruz.[istediğiniz kadar bullshit yapmaya devam][Turkcemiz var ama sen bilirsin]Bidaha kimseye cevap vermiyecegim ben fikrimi soyledim yazdigim metini biraz daha iyi okursaniz yazdigimi seyi cok iyi anlarsiniz ama anlamamis arkadasimiz neyse iyi oyunlar.

Offline Luz1kA

• First Lieutenant
  • *
    • View Profile
    • luz1
  • Nick: Luz1kA
  • Side: Confederacy
« Reply #12 on: November 15, 2018, 07:44:46 pm »
Sen nezaman iyi oldun ki marji homurdanmayi brak benim kadar oyun bilgin oldugunda konusuruz.[istediğiniz kadar bullshit yapmaya devam][Turkcemiz var ama sen bilirsin]Bidaha kimseye cevap vermiyecegim ben fikrimi soyledim yazdigim metini biraz daha iyi okursaniz yazdigimi seyi cok iyi anlarsiniz ama anlamamis arkadasimiz neyse iyi oyunlar.

istediginiz kadar bullshit yapmaya devam edin türkçemiz var ama sen bilirsin ?.d

Offline MarjioviçR

• Captain
  • *
  • freedoms simp
    • View Profile
  • Nick: MotoBvock MaimLockXD
« Reply #13 on: November 15, 2018, 07:46:04 pm »
Evet en iyi sizsiniiz görüyorum sizi tourneylerde çok iyi oynuyosunuz :D

Offline General Shepherd

• Lieutenant Colonel
  • *
    • View Profile
    • 82nd Regiment
« Reply #14 on: November 15, 2018, 07:49:22 pm »
Beyler düşüncesini herkes aktarabilir, fakat rica ediyorum. Burada bir seçim tercihi için tartışmaya girmeyelim, ben herkesin düşüncesine saygılıyım gerçekten, yeter ki saygı ve edep seviyesinde olalım.. Şimdi bu mesajı okuyarak tartışmanızı kesmenizi rica ediyorum.