Author Topic: Ka manote apie ateinantį žaidimą. Battlecry of Freedom?  (Read 7010 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MyNickName

  • Private
  • *
  • Posts: 32
  • Accidentally
    • View Profile
  • Side: Neutral
Ka manote apie ateinantį žaidimą. Battlecry of Freedom?
« on: January 30, 2013, 09:44:00 pm »
šis žaidimas turetu būti panašus į napoleonic wars. Ką manote apie tai? Ar jį pirksite?

Offline Angry Lithuanian

  • Private
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
  • Side: Neutral
Re: Ka manote apie ateinantį žaidimą. Battlecry of Freedom?
« Reply #1 on: November 20, 2013, 03:20:20 pm »
Nepirksiu, liksiu ištikimas Taleworlds, manau čia tik bandymas visiškai nuvilioti žaidėjus iš Mount & Blade kūrėjų.

Offline rgcotl

  • Volunteer
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Ka manote apie ateinantį žaidimą. Battlecry of Freedom?
« Reply #2 on: February 13, 2014, 05:20:12 pm »
Na tai tiesa kad FSEgames bando pervylioti bendruomene pas save
bet patikek manimi tai nera taip jau blogai...
 taleworlds jau nebera ta draugiska kompanija kuri buvo pries keleta metu. Esu moderis (kuriu moda del malonumo ir is neturejimo ka daugiau veikti) tad mano perspektyva yra siek tiek kitokia nei daugelio paprastu zaideju..
kalbant apie Taleworlds:
Talewords praktiskai nebekreipia demesio i naujus ir senus modus jiems tai jau yra atsibode jie paprasciausiai yra uzmige ant lauru.
(tu modu jie turi jau tiek daug (kai kurie kokybiski bet daugelis tik siaip) kad jiems jau nuspjauti i tai ka modu kurejai apie juos mano)
(daugelis veteranu kurie kurdavo modus, naujus modelius prilygo o gal net ir virsijo kai kuriu talewords profesionaliu darbuotoju sugebejimus, deja kiek man teko girdeti talewords ju paslaugu atsisake ir visiskai nevertino ju kurybos del to zlugu keletas tikrai neblogu modu)
Kai modini zaidima matai kiek daug yra palikta klaidu ir kaip problematiska yra ka nors sukurti unikalaus.
kartais atrodo kad viskas veikia vien tik per laimingus atitiktinumus ir kazka pajudinus zaidimas griuna kaip kortu namelis.
Taleworlds ispopuliarejo vien tik del savo modu ir ganetinai paprasto modinimo, turincio pakankamai neblogas pamokeles ir panasiai...
deja ties tom pamokelem viskas ir pasibaige jie paprasciausiai nebekreipia demesio ir tai ko modu kurejai nori ir i tai neinvestuoja..
jei M&B neturetu modu tai tebutu tiesiog eilinis zaidimas kuri pazaides maksimum 2 savaites ji pakeistum kitu.
nzn bet gal but po banner lord ju planai yra isleidineti DLC ir pereiti prie biznio kelio koki daro Creative ASembly siuo metu net nekreipdami demesio i tai kad ju produktas yra toks bugovas kad ji dar 2 metus jiems ji rekes tobulinti.

kalbant apie FSE jie yra jauni ju tikslas yra populiareti, gauti daugiau pirkeju, padeti modu kurejams ir panasiai
asmeniskai niekad nebendravau su FSE komanda, bet net ir nebendraudamas matau ju esama poziuri i modus ir panasiai
kitaip sakant jei dabar reiketu rinktis ka modinti tai FSE man asmeniskai kaip kompanija patiktu labiau

Offline Angry Lithuanian

  • Private
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
  • Side: Neutral
Re: Ka manote apie ateinantį žaidimą. Battlecry of Freedom?
« Reply #3 on: July 30, 2015, 11:31:06 am »
Ne su viskuo galima sutikti. Kai buvo išleistas Mount & Blade: Warband, TaleWorlds vis dar buvo maža kompanija, jie neturėjo tiek išteklių, kiek turi dabar. Be to, jie nebekreipia daug dėmesio į Mount & Blade: Warband, nes dirba prie Bannerlord. Naujam žaidimui TaleWorlds sukūrė savo varikliuką ir pažadėjo, kad bus labai daug dėmesio skiriama modifikacijų ir žemėlapių kūrimo galimybėms praplėsti, o aš to labai laukiu.

Be to, visiems žaidimams daug įtakos turi žaidėjų kurtos modifikacijos, ko aš pasigendu naujuose žaidimuose, tačiau ko nebus pasigesta Bannerlord žaidime.
Tu jau išsakai savo pasirinkimą, net nežinodamas Bannerlord ir Battle Cry of Freedom galimybių, pripažinkim, kad abu esam šališki, bet dabar tu tik šmeiži naują TaleWorlds žaidimą neturėdamas jokių žinių apie jį.
« Last Edit: July 30, 2015, 11:34:32 am by Angry Lithuanian »

Offline Tenford

  • Donator
  • *
  • Posts: 1121
  • Bestu Spaniardu?
    • View Profile
  • Nick: König Tenford
  • Side: Confederacy
Re: Ka manote apie ateinantį žaidimą. Battlecry of Freedom?
« Reply #4 on: February 25, 2016, 03:48:46 pm »
Neko nyan nyan kawaii desu neeeeeeee
1+1=7

Offline Blaze

  • Board Moderator
  • *
  • Posts: 1815
    • View Profile
  • Nick: Blaze
  • Side: Confederacy
Re: Ka manote apie ateinantį žaidimą. Battlecry of Freedom?
« Reply #5 on: June 10, 2016, 09:14:58 pm »
Neko nyan nyan kawaii desu neeeeeeee
Tenford, This is Lithuanian not Japanese xD
[5th] alax has changed their name to I give up fuck this.
Blaze has a small peepee, but atleast he doesn't ban me like a manchild